ForLogistic jest pionierem wśród polskich firm świadczących kompleksowe usługi najmu krótkoterminowego na rynku nieruchomości komercyjnych. To platforma opracowana przez zespół praktyków branży logistycznej, którzy od lat wsłuchiwali się w potrzeby konsumentów. Nasze rozwiązanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta angażując pomijany dotąd, a niezwykle istotny aspekt sektora rynku magazynowego. To market place, który eliminuje problem krótkoterminowego najmu. Obecnie czas trwania umów wynosi od trzech do pięciu lat.

Z nami możesz wynająć magazyn nawet na 24 godziny, co dotychczas było niemożliwe do zrealizowania. ForLogistic to możliwość zarządzania przestrzenią również w częściowo zajętych magazynach oraz halach. To innowacja i elastyczność, gdzie zautomatyzowany proces transakcji wynajmu powierzchni zajmie Ci zaledwie kilka chwil, a wprowadzić się możesz już po kilku godzinach. ForLogistic to rozwiązanie dedykowane dla sektora magazynowego, które pomaga w znalezieniu bezpiecznej, krótkoterminowej powierzchni. Środowisko nieruchomości komercyjnych od długiego czasu zmaga się z problemem pozyskania krótkoterminowego najmu.


Opracowaliśmy kompleksowe rozwiązanie i postanowiliśmy wziąć udział w programie ideaHACK, Google for Startups, w których zostaliśmy wyróżnieni. W ten sposób narodziła się firma rozwiązująca problem nowej dziedziny cowarehousing. Idea ForLogistic narodziła się na koniec kwietnia 2020 roku, a już w sierpniu tego samego roku została założona spółka z siedzibą w Warszawie.